Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Filip Kettner
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
170
Starty
2 liga muži JZČ
14.05. [AC130]
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
0 branek
30.04. [AC117]
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
1 branek
20.03. [AC091]
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
3 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
1 branek
27.02. [AC077]
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
3 branek
21.02. [AC069]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
3 branek
1.liga starší dorostenci
28.05. [AG131]
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
1 branek
07.05. [AG123]
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
1 branek
30.04. [AG118]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
2 branek
06.03. [AG079]
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3 branek
20.02. [AG068]
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2 branek
14.02. [AG065]
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
4 branek
05.12. [AG057]
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
1 branek
27.11. [AG052]
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
3 branek
24.10. [AG035]
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
1 branek
18.10. [AG026]
Karviná - HBC Strakonice 1921
27 : 25
1 branek
03.10. [AG013]
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2 branek
19.09. [AG002]
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
6 branek
2.liga starší dorostenci Č
02.04. [AH102]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
8 branek
20.03. [AH091]
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
9 branek
12.03. [AH090]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5 branek
05.03. [AH080]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
29 : 17
4 branek
27.02. [AH077]
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
13 branek
13.02. [AH069]
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
11 branek
13.12. [AH064]
1.HC Pardubice - Loko Č.Budějovice
35 : 23
8 branek
06.12. [AH058]
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
9 branek
28.11. [AH051]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
9 branek
21.11. [AH047]
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
8 branek
14.11. [AH038]
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
14 branek
25.10. [AH036]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
19 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.