Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Jan Hartman
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
9
Starty
2.liga starší dorostenci Č
14.05. [AH129]
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
1 branek
08.05. [AH125]
ELP Jablonec - Loko Louny
25 : 42
0 branek
30.04. [AH116]
Loko Louny - Chodov
28 : 23
0 branek
23.04. [AH114]
Náchod - Loko Louny
28 : 31
0 branek
17.04. [AH103]
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
0 branek
02.04. [AH102]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
0 branek
19.03. [AH092]
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
1 branek
13.03. [AH089]
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
25 : 19
0 branek
06.03. [AH081]
1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
28 : 20
0 branek
27.02. [AH076]
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
0 branek
21.02. [AH070]
1.HC Pardubice - Loko Louny
20 : 20
0 branek
13.12. [AH063]
Sokol Nové Veselí B - Loko Louny
20 : 25
2 branek
05.12. [AH059]
Loko Louny - ELP Jablonec
42 : 26
0 branek
22.11. [AH048]
Loko Louny - Náchod
30 : 18
0 branek
10.10. [AH023]
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
21 : 17
0 branek
2.liga mladší dorostenci Č
14.05. [AK129]
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
0 branek
30.04. [AK116]
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
0 branek
23.04. [AK114]
Náchod - Loko Louny
31 : 33
0 branek
17.04. [AK103]
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
0 branek
02.04. [AK102]
Loko Louny - Liberec
35 : 39
0 branek
27.02. [AK076]
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 39
0 branek
21.02. [AK070]
1.HC Pardubice - Loko Louny
39 : 30
0 branek
05.12. [AK059]
Loko Louny - S.Vršovice
40 : 20
0 branek
22.11. [AK048]
Loko Louny - Náchod
47 : 28
0 branek
14.11. [AK037]
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
25 : 32
0 branek
24.10. [AK036]
Liberec - Loko Louny
37 : 32
0 branek
18.10. [AK026]
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
0 branek
10.10. [AK023]
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
31 : 48
1 branek
26.09. [AK010]
TJ Sokol Bělá p.B. - Loko Louny
22 : 39
0 branek
19.09. [AK004]
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.