Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Ondřej Hanus
Post
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
66
Starty
1.liga muži
15.05. [AB127]
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
4 branek
08.05. [AB126]
Chodov - Náchod
32 : 26
4 branek
01.05. [AB116]
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5 branek
24.04. [AB113]
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
7 branek
16.04. [AB105]
HBC Strakonice - Chodov
26 : 23
3 branek
10.04. [AB100]
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
1 branek
19.03. [AB094]
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
4 branek
13.03. [AB087]
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
4 branek
05.03. [AB083]
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
0 branek
28.02. [AB074]
Chodov - Sokol Nové Veselí
28 : 31
3 branek
20.02. [AB072]
Olomouc - Chodov
21 : 22
3 branek
13.12. [AB061]
Chodov - Jičín "B"
27 : 29
5 branek
05.12. [AB060]
Náchod - Chodov
30 : 36
4 branek
15.11. [AB039]
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
3 branek
08.11. [AB034]
Sokol Přerov - Chodov
27 : 42
3 branek
18.10. [AB028]
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
2 branek
11.10. [AB021]
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
2 branek
04.10. [AB017]
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
2 branek
27.09. [AB008]
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
0 branek
20.09. [AB006]
Chodov - Olomouc
26 : 23
4 branek
Český pohár mužů
13.09. [AM035]
Libčice n. Vlt. - Chodov
30 : 17
3 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.