Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Luboš Mrkvica
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
89
Starty
2.liga muži JM
15.05. [AE130]
Telnice - Bohunice
22 : 26
5 branek
08.05. [AE124]
Házená Tišnov - Telnice
45 : 31
5 branek
01.05. [AE117]
Telnice - Hustopeče
28 : 25
7 branek
24.04. [AE113]
Napajedla - Telnice
30 : 19
2 branek
17.04. [AE104]
Telnice - Sokol II.Prostějov
32 : 24
2 branek
10.04. [AE077]
Telnice - SK Kuřim
33 : 28
3 branek
03.04. [AE102]
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
33 : 28
3 branek
19.03. [AE091]
Ivančice - Telnice
33 : 22
5 branek
13.03. [AE090]
Telnice - Juliánov
25 : 25
5 branek
06.03. [AE080]
Maloměřice - Telnice
34 : 14
0 branek
20.02. [AE069]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
33 : 21
6 branek
12.12. [AE064]
Bohunice - Telnice
32 : 18
4 branek
06.12. [AE058]
Telnice - Házená Tišnov
31 : 30
4 branek
29.11. [AE051]
Hustopeče - Telnice
29 : 21
6 branek
22.11. [AE047]
Telnice - Napajedla
28 : 27
5 branek
25.10. [AE036]
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
31 : 30
7 branek
04.10. [AE014]
Telnice - Maloměřice
30 : 20
6 branek
27.09. [AE011]
SK Kuřim - Telnice
31 : 31
6 branek
20.09. [AE003]
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
5 branek
Český pohár mužů
30.08. [AM031]
Telnice - Maloměřice
21 : 32
3 branek
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.