Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zdeněk Čtvrtníček
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
2.liga starší dorostenci M
14.5. 14:00
AI129
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
23.4. 13:00
AI111
Litovel - Žeravice
33 : 34
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
6.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Litovel
30 : 33
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
4.10. 13:00
AI018
Kopřivnice - Litovel
34 : 31
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohemians - S.Vršovice
nezadáno
video
online
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
video
online
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
video
online
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
video
online
VŠ Plzeň - L.Vršovice
33 : 29
video
online
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
20
17
2
1
606 : 487
36
2
Libčice n. Vlt.
20
16
2
2
580 : 431
34
3
S.Vršovice
20
16
0
4
579 : 466
32
4
Košutka
20
8
3
9
513 : 520
19
5
VŠ Plzeň
20
9
0
11
524 : 509
18
6
Č.Budějovice
20
7
3
10
498 : 532
17
7
H.Brod
20
7
2
11
464 : 511
16
8
Třeboň
20
7
0
13
464 : 503
14
9
L.Vršovice
20
6
2
12
452 : 561
14
10
Zruč n.S.
20
6
2
12
511 : 548
14
11
Šťáhlavy
20
2
2
16
395 : 518
6
12
Bohemians
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
166
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
133
Martin Bartoš
TJ Sokol Šťáhlavy
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
35
Pavel Mezek
TJ Košutka
20
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
52
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
44
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.