Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Laclavík
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2019
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
30.4. 15:00
AJ116
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
6.3. 12:00
AJ081
HK Lovosice - Karviná
28 : 36
28.2. 15:00
AJ076
Karviná - Zlín
44 : 22
21.2. 13:00
AJ070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 36
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
4.12. 17:00
AJ059
Karviná - Kopřivnice
28 : 32
28.11. 15:00
AJ050
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 30
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ037
Karviná - Jičín
37 : 35
25.10. 15:00
AJ036
HK B Most - Karviná
35 : 27
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
11.10. 13:00
AJ023
Zubří - Karviná
31 : 21
3.10. 15:00
AJ015
Karviná - HK Lovosice
35 : 27
26.9. 14:00
AJ010
Zlín - Karviná
24 : 32
19.9. 15:00
AJ004
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
33 : 26
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
video
online
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
47 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
22
0
0
764 : 537
44
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
639 : 514
34
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 580
33
4
V. Bystřice
22
14
0
8
752 : 676
28
5
HK Ivančice
22
14
0
8
638 : 609
28
6
SKH Polanka n.O.
22
12
0
10
700 : 638
24
7
Žeravice
22
9
0
13
673 : 708
18
8
Sokol II.Prostějov
22
9
0
13
703 : 713
18
9
Vsetín
22
8
1
13
636 : 693
17
10
Sokol V. Meziříčí
22
5
0
17
574 : 703
10
11
Sokol Telnice
22
3
0
19
624 : 826
6
12
Sokol Sokolnice
22
2
0
20
592 : 827
4
Tabulka střelců
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
221
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
205
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
201
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
58
Václav Punčochář
SK Žeravice
36
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
48
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O.
46
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.