Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Laclavík
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2019
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
30.4. 15:00
AJ116
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
6.3. 12:00
AJ081
HK Lovosice - Karviná
28 : 36
28.2. 15:00
AJ076
Karviná - Zlín
44 : 22
21.2. 13:00
AJ070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 36
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
4.12. 17:00
AJ059
Karviná - Kopřivnice
28 : 32
28.11. 15:00
AJ050
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 30
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ037
Karviná - Jičín
37 : 35
25.10. 15:00
AJ036
HK B Most - Karviná
35 : 27
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
11.10. 13:00
AJ023
Zubří - Karviná
31 : 21
3.10. 15:00
AJ015
Karviná - HK Lovosice
35 : 27
26.9. 14:00
AJ010
Zlín - Karviná
24 : 32
19.9. 15:00
AJ004
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
33 : 26
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
video
online
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
32 : 32
video
online
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
video
online
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
video
online
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
22
18
2
2
748 : 515
37
2
Litovel
22
18
0
4
731 : 580
36
3
TJ Sokol Centrum Haná
22
15
2
5
769 : 657
32
4
Rožnov p.R.
22
14
1
7
630 : 541
29
5
TJ STM Olomouc
22
12
2
8
588 : 546
26
6
SKH Polanka n.O.
22
10
2
10
653 : 628
22
7
Sokol Juliánov
22
10
1
11
692 : 726
21
8
Sokol Ostrava
22
6
3
13
579 : 720
15
9
Bohunice
22
6
3
13
674 : 760
15
10
Bystřice p.H.
22
5
4
13
576 : 662
14
11
Napajedla
22
3
2
17
588 : 722
8
12
Žeravice
22
4
0
18
533 : 704
8
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Tatran Litovel
202
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
178
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Souček
Tatran Bohunice
31
Denis Harabiš
SKH Polanka n.O.
26
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Dobřický
SKH Polanka n.O.
48
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
44
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.