Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
2 liga muži JZČ
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
2.liga muži SVČ
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
20.9. 15:00
AH006
Chodov - ELP Jablonec
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
29.8. 15:00
AM016
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
22 : 27
29.8. 10:30
AM014
Milevsko - Třeboň
19 : 33
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
1.liga ženy
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.