Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
2 liga muži JZČ
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
2.liga muži SVČ
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
20.9. 15:00
AH006
Chodov - ELP Jablonec
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
29.8. 15:00
AM016
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
22 : 27
29.8. 10:30
AM014
Milevsko - Třeboň
19 : 33
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
1.liga ženy
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.