Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
6.12. 17:00
AA075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 32
1.liga muži
8.5. 11:00
AB122
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2.4. 11:30
AB099
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
20.9. 11:00
AB001
Sokol Přerov - Jičín "B"
27 : 38
2.liga muži JM
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
1.liga starší dorostenci
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
18.10. 14:30
AG030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
2.liga starší dorostenci M
20.9. 13:00
AI001
Žeravice - HK Ivančice
25 : 36
1.liga mladší dorostenci
15.11. 12:30
AJ041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
40 : 32
18.10. 12:30
AJ030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 30
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 09:00
AL122
Bystřice p.H. - Žeravice
32 : 36
2.4. 13:30
AL099
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
3.10. 14:00
AL018
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
20.9. 09:00
AL001
Žeravice - HK Ivančice
18 : 38
Český pohár mužů
24.2. 18:30
AM082
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
20 : 29
17.11. 16:30
AM076
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN030
Zora Olomouc - Sokol Poruba
19 : 25
1.liga ženy
16.4. 13:00
AR109
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
21.11. 13:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
32 : 17
7.11. 13:00
AR039
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.