Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
6.12. 17:00
AA075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 32
1.liga muži
8.5. 11:00
AB122
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2.4. 11:30
AB099
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
20.9. 11:00
AB001
Sokol Přerov - Jičín "B"
27 : 38
2.liga muži JM
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
1.liga starší dorostenci
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
18.10. 14:30
AG030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
2.liga starší dorostenci M
20.9. 13:00
AI001
Žeravice - HK Ivančice
25 : 36
1.liga mladší dorostenci
15.11. 12:30
AJ041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
40 : 32
18.10. 12:30
AJ030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 30
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 09:00
AL122
Bystřice p.H. - Žeravice
32 : 36
2.4. 13:30
AL099
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
3.10. 14:00
AL018
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
20.9. 09:00
AL001
Žeravice - HK Ivančice
18 : 38
Český pohár mužů
24.2. 18:30
AM082
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
20 : 29
17.11. 16:30
AM076
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN030
Zora Olomouc - Sokol Poruba
19 : 25
1.liga ženy
16.4. 13:00
AR109
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
21.11. 13:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
32 : 17
7.11. 13:00
AR039
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.