Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
7.5. 18:00
AA182
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
6.12. 17:00
AA075
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 32
1.liga muži
8.5. 11:00
AB122
Bystřice p.H. - Sokol Přerov
45 : 28
2.4. 11:30
AB099
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
29.11. 16:00
AB051
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
20.9. 11:00
AB001
Sokol Přerov - Jičín "B"
27 : 38
2.liga muži JM
19.3. 16:30
AE094
SK Kuřim - Napajedla
41 : 28
19.9. 11:00
AE001
Maloměřice - Ivančice
31 : 23
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
1.liga starší dorostenci
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
18.10. 14:30
AG030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
2.liga starší dorostenci M
20.9. 13:00
AI001
Žeravice - HK Ivančice
25 : 36
1.liga mladší dorostenci
15.11. 12:30
AJ041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
40 : 32
18.10. 12:30
AJ030
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 30
2.liga mladší dorostenci M
8.5. 09:00
AL122
Bystřice p.H. - Žeravice
32 : 36
2.4. 13:30
AL099
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
31 : 26
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
3.10. 14:00
AL018
TJ STM Olomouc - Litovel
30 : 33
20.9. 09:00
AL001
Žeravice - HK Ivančice
18 : 38
Český pohár mužů
24.2. 18:30
AM082
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
20 : 29
17.11. 16:30
AM076
Bystřice p.H. - Baník OKD Karviná
25 : 38
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN030
Zora Olomouc - Sokol Poruba
19 : 25
1.liga ženy
16.4. 13:00
AR109
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
21.11. 13:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
32 : 17
7.11. 13:00
AR039
Sokol V. Meziříčí - Zlín B
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.