Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.5. 16:00
AC124
L.Vršovice - Č.Budějovice
26 : 24
19.3. 16:30
AC096
Košutka - L.Vršovice
30 : 18
13.12. 16:00
AC063
L.Vršovice - VŠ Plzeň
15 : 30
14.11. 17:00
AC042
Košutka - Libčice n. Vlt.
24 : 26
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD099
Jablonec - HK Lovosice B
26 : 20
6.3. 16:30
AD084
Sokol Kobylisy - Jablonec
26 : 21
27.2. 18:00
AD077
Liberec - HK Lovosice B
36 : 26
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
15.11. 17:30
AD041
Sokol Kobylisy - HK Lovosice B
29 : 33
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
24.10. 17:00
AD032
TJ Sokol Bělá - Sokol Kobylisy
26 : 33
11.10. 17:00
AD019
Slavia - Sokol Kobylisy
30 : 26
27.9. 17:00
AD009
1.HC Pardubice - Náchod "B"
23 : 19
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
2.4. 15:00
AH099
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
20.3. 15:00
AH094
1.HK Dvůr Králové - Chodov
28 : 26
12.3. 13:00
AH088
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
29.11. 10:30
AH054
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
19 : 26
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
27.9. 13:00
AH009
1.HC Pardubice - Náchod
30 : 14
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 14:00
AK124
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
27.2. 16:00
AK077
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
50 : 19
13.12. 14:00
AK063
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
30 : 33
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.