Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
8.5. 16:00
AC124
L.Vršovice - Č.Budějovice
26 : 24
19.3. 16:30
AC096
Košutka - L.Vršovice
30 : 18
13.12. 16:00
AC063
L.Vršovice - VŠ Plzeň
15 : 30
14.11. 17:00
AC042
Košutka - Libčice n. Vlt.
24 : 26
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD099
Jablonec - HK Lovosice B
26 : 20
6.3. 16:30
AD084
Sokol Kobylisy - Jablonec
26 : 21
27.2. 18:00
AD077
Liberec - HK Lovosice B
36 : 26
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
21.11. 11:00
AD045
Kolín - Sokol Kobylisy
24 : 23
15.11. 17:30
AD041
Sokol Kobylisy - HK Lovosice B
29 : 33
8.11. 17:00
AD055
Slavia - HK Lovosice B
28 : 25
24.10. 17:00
AD032
TJ Sokol Bělá - Sokol Kobylisy
26 : 33
11.10. 17:00
AD019
Slavia - Sokol Kobylisy
30 : 26
27.9. 17:00
AD009
1.HC Pardubice - Náchod "B"
23 : 19
2.liga starší dorostenci Č
7.5. 11:00
AH122
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly
20 : 27
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
2.4. 15:00
AH099
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
20.3. 15:00
AH094
1.HK Dvůr Králové - Chodov
28 : 26
12.3. 13:00
AH088
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
29.11. 10:30
AH054
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
19 : 26
21.11. 13:00
AH045
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí B
26 : 14
27.9. 13:00
AH009
1.HC Pardubice - Náchod
30 : 14
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 14:00
AK124
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
27.2. 16:00
AK077
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
50 : 19
13.12. 14:00
AK063
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
30 : 33
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
21.11. 15:00
AK045
TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
video
online
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
video
online
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
20
0
2
722 : 587
40
2
Loko Louny
22
17
2
3
764 : 593
36
3
Ml. Boleslav
22
14
0
8
594 : 544
28
4
HK Lovosice B
22
13
1
8
692 : 631
27
5
Jablonec
22
10
4
8
551 : 515
24
6
Ústí n.L.
22
10
3
9
637 : 626
23
7
Slavia
22
9
1
12
603 : 620
19
8
1.HC Pardubice
22
9
1
12
625 : 639
19
9
Kolín
22
8
2
12
559 : 622
18
10
Sokol Kobylisy
22
7
0
15
612 : 692
14
11
Náchod "B"
22
7
0
15
570 : 658
14
12
TJ Sokol Bělá
22
1
0
21
522 : 724
2
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.