Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Kateřina Závišková
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1998
Typ licence
Licence D
Platnost licence
6.10.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Vysočiny - starší žáci
14.5. 15:00
JB120
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí A
14 : 24
14.5. 13:40
JB118
Sokol N. Veselí B - Sokol Chrudim
25 : 17
14.5. 13:00
JB117
Sokol N. Veselí A - D. Cerekev
22 : 17
14.5. 11:00
JB114
Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B
22 : 22
14.5. 09:40
JB112
Sokol N. Veselí B - D. Cerekev
16 : 12
10.10. 13:54
JB040
Třeboň - D. Cerekev
13 : 8
10.10. 13:18
JB039
Sokol Chrudim - Sokol V. Meziříčí
11 : 19
10.10. 10:18
JB034
D. Cerekev - Havl. Brod
8 : 13
10.10. 09:42
JB033
Třeboň - Sokol V. Meziříčí
14 : 20
Liga Vysočiny - mladší žáci
30.4. 12:51
JC098
Jiskra H. Brod - Sokol Chrudim
13 : 2
30.4. 12:18
JC097
Sokol V. Meziříčí B - Kovofiniš Ledeč n. S.
20 : 9
30.4. 10:39
JC094
Sokol V. Meziříčí B - Jiskra H. Brod
8 : 18
30.4. 09:33
JC092
Jiskra H. Brod - Kovofiniš Ledeč n. S.
12 : 3
3.4. 11:12
JC075
Sokol N. Veselí B - Kovofiniš Ledeč n. S.
22 : 1
3.4. 11:12
JC074
Sokol V. Meziříčí B - Sokol N. Veselí A
8 : 20
3.4. 10:39
JC073
Kovofiniš Ledeč n. S. - Sokol V. Meziříčí A
1 : 23
3.4. 09:00
JC071
Sokol V. Meziříčí A - Sokol V. Meziříčí B
16 : 9
28.11. 11:15
JC066
Sokol V. Meziříčí A - Sokol V. Meziříčí B
16 : 7
28.11. 10:42
JC065
Sokol Chrudim - Sokol N. Veselí B
11 : 10
28.11. 09:36
JC063
Sokol N. Veselí B - Sokol V. Meziříčí A
6 : 21
28.11. 08:30
JC061
Sokol V. Meziříčí A - Sokol N. Veselí A
11 : 10
Liga Vysočiny - starší žákyně
9.4. 13:00
JD089
Žirovnice - Velké Meziříčí
16 : 3
9.4. 12:00
JD087
Havl. Brod A - Žirovnice
12 : 12
9.4. 09:30
JD082
Havl. Brod B - Žirovnice
8 : 12
9.4. 09:00
JD081
Velké Meziříčí - Havl. Brod A
1 : 15
25.10. 13:00
JD049
Žirovnice - DHK Pardubice A
11 : 4
25.10. 11:30
JD046
Žirovnice - Velké Meziříčí
16 : 3
25.10. 10:00
JD043
DHK Pardubice A - Velké Meziříčí
10 : 9
Liga Vysočiny - mladší žákyně
17.10. 13:00
JE029
Žirovnice B - Sokol V. Meziříčí
13 : 8
17.10. 11:00
JE025
Žirovnice B - DHKPardubice
11 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.