Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Vacula
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
5.12. 18:00
AF078
Krmelín - SKH Polanka n.O
24 : 24
2.liga starší dorostenci M
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 11:00
AL045
Žeravice - Litovel
22 : 31
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO198
Talent A - Sokol N. Veselí A
11 : 30
20.3. 15:00
AO197
Nový Jičín - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
20.3. 12:00
AO194
Nový Jičín - Talent A
19 : 30
20.3. 11:00
AO193
Sokol N. Veselí A - KP Brno A
25 : 19
20.3. 09:00
AO191
KP Brno A - Nový Jičín
19 : 17
2.liga ženy V
1.5. 14:00
AT116
Karviná - HK Ivančice
15 : 22
24.10. 15:00
AT029
L.Zubří - DHK Pardubice
27 : 29
1.liga starší dorostenky - východ
3.10. 12:15
AUB018
Poruba - HK Hodonín
25 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
1.5. 12:00
AVB116
Karviná - HK Ivančice
23 : 37
7.11. 13:00
AVB037
Karviná - Veselí n.M.
18 : 35
MSL Muži
17.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Třinec
15 : 16
3.10. 18:00
NA020
Paskov - Klimkovice
25 : 22
26.9. 10:00
NA013
Hlučín - Paskov
32 : 19
MSL Starší žáci sk. A
19.9. 10:00
NB009
Karviná A - Kopřivnice A
33 : 16
MSL Mladší žáci sk. A
19.9. 08:45
NC009
Karviná A - Kopřivnice
45 : 16
MSL Starší žáci sk. B
5.6. 10:20
ND038
Polanka - Třinec
29 : 12
19.9. 11:30
ND009
Karviná B - Kopřivnice B
19 : 16
MSL Mladší žáci sk. B
5.6. 09:00
NE085
Polanka - Ostrava B
39 : 22
9.4. 09:00
NE089
Opava - Klimkovice
19 : 38
17.10. 09:15
NE044
Klimkovice - Opava
27 : 18
3.10. 16:00
NE025
Paskov - Klimkovice
26 : 28
MSL Ženy
26.9. 13:00
NI008
Hlučín - Ostrava
25 : 25
MSL Starší žačky
1.5. 10:30
NJ056
Karviná - Nový Jičín A
32 : 14
MSL Mladší žačky
7.11. 11:30
NK028
Karviná - Sokol Hrabůvka
35 : 19
MSL Mladší žačky Jaro
1.5. 09:00
NK52
Karviná - Nový Jičín
32 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.