Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michal Vacula
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
5.12. 18:00
AF078
Krmelín - SKH Polanka n.O
24 : 24
2.liga starší dorostenci M
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 11:00
AL045
Žeravice - Litovel
22 : 31
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO198
Talent A - Sokol N. Veselí A
11 : 30
20.3. 15:00
AO197
Nový Jičín - Sokol V. Meziříčí
17 : 27
20.3. 12:00
AO194
Nový Jičín - Talent A
19 : 30
20.3. 11:00
AO193
Sokol N. Veselí A - KP Brno A
25 : 19
20.3. 09:00
AO191
KP Brno A - Nový Jičín
19 : 17
2.liga ženy V
1.5. 14:00
AT116
Karviná - HK Ivančice
15 : 22
24.10. 15:00
AT029
L.Zubří - DHK Pardubice
27 : 29
1.liga starší dorostenky - východ
3.10. 12:15
AUB018
Poruba - HK Hodonín
25 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
1.5. 12:00
AVB116
Karviná - HK Ivančice
23 : 37
7.11. 13:00
AVB037
Karviná - Veselí n.M.
18 : 35
MSL Muži
17.10. 10:30
NA028
Klimkovice - Třinec
15 : 16
3.10. 18:00
NA020
Paskov - Klimkovice
25 : 22
26.9. 10:00
NA013
Hlučín - Paskov
32 : 19
MSL Starší žáci sk. A
19.9. 10:00
NB009
Karviná A - Kopřivnice A
33 : 16
MSL Mladší žáci sk. A
19.9. 08:45
NC009
Karviná A - Kopřivnice
45 : 16
MSL Starší žáci sk. B
5.6. 10:20
ND038
Polanka - Třinec
29 : 12
19.9. 11:30
ND009
Karviná B - Kopřivnice B
19 : 16
MSL Mladší žáci sk. B
5.6. 09:00
NE085
Polanka - Ostrava B
39 : 22
9.4. 09:00
NE089
Opava - Klimkovice
19 : 38
17.10. 09:15
NE044
Klimkovice - Opava
27 : 18
3.10. 16:00
NE025
Paskov - Klimkovice
26 : 28
MSL Ženy
26.9. 13:00
NI008
Hlučín - Ostrava
25 : 25
MSL Starší žačky
1.5. 10:30
NJ056
Karviná - Nový Jičín A
32 : 14
MSL Mladší žačky
7.11. 11:30
NK028
Karviná - Sokol Hrabůvka
35 : 19
MSL Mladší žačky Jaro
1.5. 09:00
NK52
Karviná - Nový Jičín
32 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.