Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Julio Pulido
Mateřský klub
MHK Karviná
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
23.4. 13:30
AF161
SKP F-M B - Hranice B
27 : 28
3.4. 18:00
AF128
Vsetín - L.Zubří
28 : 28
20.2. 18:00
AF092
Krmelín - Zubří B
37 : 19
22.11. 16:30
AF065
SKH Polanka n.O - Vsetín
33 : 27
1.liga starší dorostenci
23.4. 09:30
AG113
Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
23 : 24
28.2. 17:00
AG076
Karviná - Zlín
29 : 20
2.liga starší dorostenci M
30.4. 14:00
AI116
Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice
33 : 25
24.4. 13:00
AI112
Kopřivnice - V. Bystřice
36 : 23
3.4. 16:00
AI097
Vsetín - HK Ivančice
30 : 33
21.2. 15:00
AI072
Kopřivnice - Sokol Sokolnice
41 : 18
22.11. 14:30
AI044
SKH Polanka n.O. - Vsetín
37 : 23
1.liga mladší dorostenci
24.4. 15:00
AJ112
Kopřivnice - V. Bystřice
41 : 39
23.4. 11:30
AJ113
Frýdek-Místek - HK B Most
26 : 23
12.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
28.2. 15:00
AJ076
Karviná - Zlín
44 : 22
21.2. 13:00
AJ072
Kopřivnice - Frýdek-Místek
31 : 30
20.9. 14:30
AJ002
V. Bystřice - HK Lovosice
42 : 23
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 12:00
AL116
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
22.11. 12:45
AL044
SKH Polanka n.O. - Bohunice
41 : 23
Žákovská liga starších žáků
20.2. 15:00
AO108
Nový Jičín - Karviná A
25 : 31
20.2. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Rožnov p.R.
15 : 16
20.2. 12:00
AO105
Rožnov p.R. - Karviná A
21 : 31
20.2. 09:00
AO102
Nový Jičín - Rožnov p.R.
20 : 19
20.2. 08:00
AO101
Liberec - Kopřivnice A
23 : 18
12.12. 17:00
AO009
Napajedla - HK Lovosice "A"
9 : 32
12.12. 15:00
AO007
Karviná A - Napajedla
32 : 13
12.12. 13:00
AO005
Napajedla - Náchod
22 : 28
12.12. 11:00
AO003
Náchod - HK Lovosice "A"
21 : 26
12.12. 09:00
AO001
HK Lovosice "A" - Karviná A
20 : 20
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:15
AP266
DHK Zora Olomouc - Ostrava-Zábřeh
23 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.