Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Zahradník
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jč KP mini 6+1
1.5. 12:00
HA049
Třeboň - Písek B
18 : 7
1.5. 08:00
HA048
Třeboň - Písek A
16 : 8
16.4. 09:00
HA042
Třeboň - Milevsko
20 : 9
2.4. 09:00
HA031
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 2
3.10. 10:00
HA009
Třeboň - J.Hradec
8 : 19
KP mladší žactvo
1.5. 17:00
HB 1033
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 14
1.5. 16:00
HB 1032
Č.Budějovice - HBC Strakonice
14 : 32
1.5. 15:00
HB 1031
Třeboň - HBC Strakonice
9 : 14
16.4. 14:00
HB 1027
Třeboň - HBC Strakonice
15 : 23
3.10. 14:00
HB 1007
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 14
3.10. 14:00
HB 1009
Třeboň - HBC Strakonice
10 : 23
KP starší žáci
7.5. 08:30
HC024
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
2.4. 12:00
HC013
Třeboň - Č.Budějovice
27 : 23
3.10. 09:00
HC004
Třeboň - Sezimovo Ústí
33 : 21
KP mladší žákyně
1.5. 11:00
HE037
Třeboň - Písek B
17 : 21
16.4. 10:00
HE031
Třeboň - Milevsko
21 : 6
2.4. 10:00
HE023
Třeboň - Č.Budějovice
14 : 8
3.10. 11:00
HE007
Třeboň - J.Hradec A
10 : 21
KP muži
8.11. 10:30
HM012
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
28 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
17.4. 14:15
JB090
Třeboň - Sokol N. Veselí A
11 : 15
17.4. 13:05
JB088
D. Cerekev - Sokol N. Veselí A
17 : 25
17.4. 12:30
JB087
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
20 : 18
17.4. 11:20
JB085
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí
12 : 20
17.4. 10:10
JB083
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
9 : 20
17.4. 09:00
JB081
Třeboň - D. Cerekev
14 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.