Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Pavel Zahradník
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jč KP mini 6+1
1.5. 12:00
HA049
Třeboň - Písek B
18 : 7
1.5. 08:00
HA048
Třeboň - Písek A
16 : 8
16.4. 09:00
HA042
Třeboň - Milevsko
20 : 9
2.4. 09:00
HA031
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 2
3.10. 10:00
HA009
Třeboň - J.Hradec
8 : 19
KP mladší žactvo
1.5. 17:00
HB 1033
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 14
1.5. 16:00
HB 1032
Č.Budějovice - HBC Strakonice
14 : 32
1.5. 15:00
HB 1031
Třeboň - HBC Strakonice
9 : 14
16.4. 14:00
HB 1027
Třeboň - HBC Strakonice
15 : 23
3.10. 14:00
HB 1007
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 14
3.10. 14:00
HB 1009
Třeboň - HBC Strakonice
10 : 23
KP starší žáci
7.5. 08:30
HC024
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
2.4. 12:00
HC013
Třeboň - Č.Budějovice
27 : 23
3.10. 09:00
HC004
Třeboň - Sezimovo Ústí
33 : 21
KP mladší žákyně
1.5. 11:00
HE037
Třeboň - Písek B
17 : 21
16.4. 10:00
HE031
Třeboň - Milevsko
21 : 6
2.4. 10:00
HE023
Třeboň - Č.Budějovice
14 : 8
3.10. 11:00
HE007
Třeboň - J.Hradec A
10 : 21
KP muži
8.11. 10:30
HM012
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
28 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
17.4. 14:15
JB090
Třeboň - Sokol N. Veselí A
11 : 15
17.4. 13:05
JB088
D. Cerekev - Sokol N. Veselí A
17 : 25
17.4. 12:30
JB087
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
20 : 18
17.4. 11:20
JB085
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí
12 : 20
17.4. 10:10
JB083
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
9 : 20
17.4. 09:00
JB081
Třeboň - D. Cerekev
14 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.