Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Adam Pospíšil
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 16:30
AC083
Košutka - Zruč n.S.
35 : 20
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
2.4. 14:00
AG101
Dukla - HBC Strakonice 1921
33 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
19.9. 13:00
AH005
Náchod - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
2.4. 12:00
AJ101
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 12:00
AK086
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
24 : 32
21.11. 13:00
AK044
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Český pohár žen
6.9. 17:00
AN003
Střešovice A - Milevsko
29 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO180
Rožnov p.R. - V. Bystřice
16 : 37
19.3. 14:25
AO178
Zubří A - Rožnov p.R.
26 : 13
19.3. 13:30
AO177
V. Bystřice - HK Lovosice "A"
35 : 21
19.3. 10:45
AO174
V. Bystřice - Zubří A
25 : 31
19.3. 09:50
AO173
Rožnov p.R. - S.Vršovice
15 : 24
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS023
Turnov - Milevsko
29 : 15
3.10. 14:15
AS013
HBC Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 13
1.liga starší dorostenky - západ
14.2. 15:00
AUA069
Slavia - Loko Č.Budějovice
38 : 17
13.12. 15:00
AUA065
Slavia - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 16
6.12. 11:00
AUA058
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 37
24.10. 13:00
AUA030
Kobylisy - Astra Praha
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-6 - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
26 : 24
video
online
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.