Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Adam Pospíšil
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 16:30
AC083
Košutka - Zruč n.S.
35 : 20
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
2.4. 14:00
AG101
Dukla - HBC Strakonice 1921
33 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
19.9. 13:00
AH005
Náchod - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
2.4. 12:00
AJ101
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 12:00
AK086
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
24 : 32
21.11. 13:00
AK044
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Český pohár žen
6.9. 17:00
AN003
Střešovice A - Milevsko
29 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO180
Rožnov p.R. - V. Bystřice
16 : 37
19.3. 14:25
AO178
Zubří A - Rožnov p.R.
26 : 13
19.3. 13:30
AO177
V. Bystřice - HK Lovosice "A"
35 : 21
19.3. 10:45
AO174
V. Bystřice - Zubří A
25 : 31
19.3. 09:50
AO173
Rožnov p.R. - S.Vršovice
15 : 24
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS023
Turnov - Milevsko
29 : 15
3.10. 14:15
AS013
HBC Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 13
1.liga starší dorostenky - západ
14.2. 15:00
AUA069
Slavia - Loko Č.Budějovice
38 : 17
13.12. 15:00
AUA065
Slavia - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 16
6.12. 11:00
AUA058
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 37
24.10. 13:00
AUA030
Kobylisy - Astra Praha
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.