Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Adam Pospíšil
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 16:30
AC083
Košutka - Zruč n.S.
35 : 20
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
2.4. 14:00
AG101
Dukla - HBC Strakonice 1921
33 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
19.9. 13:00
AH005
Náchod - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
2.4. 12:00
AJ101
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 12:00
AK086
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
24 : 32
21.11. 13:00
AK044
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Český pohár žen
6.9. 17:00
AN003
Střešovice A - Milevsko
29 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO180
Rožnov p.R. - V. Bystřice
16 : 37
19.3. 14:25
AO178
Zubří A - Rožnov p.R.
26 : 13
19.3. 13:30
AO177
V. Bystřice - HK Lovosice "A"
35 : 21
19.3. 10:45
AO174
V. Bystřice - Zubří A
25 : 31
19.3. 09:50
AO173
Rožnov p.R. - S.Vršovice
15 : 24
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS023
Turnov - Milevsko
29 : 15
3.10. 14:15
AS013
HBC Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 13
1.liga starší dorostenky - západ
14.2. 15:00
AUA069
Slavia - Loko Č.Budějovice
38 : 17
13.12. 15:00
AUA065
Slavia - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 16
6.12. 11:00
AUA058
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 37
24.10. 13:00
AUA030
Kobylisy - Astra Praha
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.