Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Adam Pospíšil
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.3. 16:30
AC083
Košutka - Zruč n.S.
35 : 20
1.liga starší dorostenci
23.4. 14:00
AG114
Dukla - Karviná
27 : 17
2.4. 14:00
AG101
Dukla - HBC Strakonice 1921
33 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
19.9. 13:00
AH005
Náchod - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
1.liga mladší dorostenci
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
2.4. 12:00
AJ101
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 12:00
AK086
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
24 : 32
21.11. 13:00
AK044
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
3.10. 12:30
AK013
HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
35 : 27
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Český pohár žen
6.9. 17:00
AN003
Střešovice A - Milevsko
29 : 17
Žákovská liga starších žáků
19.3. 16:15
AO180
Rožnov p.R. - V. Bystřice
16 : 37
19.3. 14:25
AO178
Zubří A - Rožnov p.R.
26 : 13
19.3. 13:30
AO177
V. Bystřice - HK Lovosice "A"
35 : 21
19.3. 10:45
AO174
V. Bystřice - Zubří A
25 : 31
19.3. 09:50
AO173
Rožnov p.R. - S.Vršovice
15 : 24
12.12. 17:00
AO050
Jičín - Talent A
16 : 19
12.12. 16:00
AO049
HBC Strakonice - Rožnov p.R.
32 : 12
12.12. 15:00
AO048
TJ STM Olomouc - Jičín
17 : 23
12.12. 14:00
AO047
Talent A - HBC Strakonice
21 : 15
12.12. 12:00
AO045
HBC Strakonice - Jičín
17 : 22
12.12. 11:00
AO044
Talent A - TJ STM Olomouc
27 : 8
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS023
Turnov - Milevsko
29 : 15
3.10. 14:15
AS013
HBC Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 13
1.liga starší dorostenky - západ
14.2. 15:00
AUA069
Slavia - Loko Č.Budějovice
38 : 17
13.12. 15:00
AUA065
Slavia - TJ AŠ Mladá Boleslav
38 : 16
6.12. 11:00
AUA058
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 37
24.10. 13:00
AUA030
Kobylisy - Astra Praha
31 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.