Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:00
AE127
Ivančice - Napajedla
32 : 24
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
5.3. 17:00
AE083
Bohunice - Napajedla
26 : 22
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
4.10. 10:30
AE018
Hustopeče - Házená Tišnov
34 : 27
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:00
AI127
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 13:00
AL127
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
2.liga ženy V
28.10. 17:00
AT036
Bohunice - Karviná
23 : 16
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 15:00
AUB090
Tatran Bohunice - Zlín
19 : 24
1.liga mladší dorostenky - východ
5.3. 11:00
AVB090
Bohunice - Zlín
11 : 23
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
28.10. 15:00
AVB036
Bohunice - Karviná
24 : 24
Jihomoravská liga mužů
28.10. 13:00
LA034
Bohunice B - SHC Maloměřice B
31 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:30
LF110
KP Brno B - KP Brno A
24 : 41
28.5. 10:00
LF103
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
15.11. 09:00
LF049
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
12.9. 10:00
LF052
Bohunice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
17.4. 09:45
LG044
Újezd u Brna - SK Kuřim
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.