Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:00
AE127
Ivančice - Napajedla
32 : 24
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
5.3. 17:00
AE083
Bohunice - Napajedla
26 : 22
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
4.10. 10:30
AE018
Hustopeče - Házená Tišnov
34 : 27
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:00
AI127
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 13:00
AL127
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
2.liga ženy V
28.10. 17:00
AT036
Bohunice - Karviná
23 : 16
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 15:00
AUB090
Tatran Bohunice - Zlín
19 : 24
1.liga mladší dorostenky - východ
5.3. 11:00
AVB090
Bohunice - Zlín
11 : 23
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
28.10. 15:00
AVB036
Bohunice - Karviná
24 : 24
Jihomoravská liga mužů
28.10. 13:00
LA034
Bohunice B - SHC Maloměřice B
31 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:30
LF110
KP Brno B - KP Brno A
24 : 41
28.5. 10:00
LF103
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
15.11. 09:00
LF049
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
12.9. 10:00
LF052
Bohunice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
17.4. 09:45
LG044
Újezd u Brna - SK Kuřim
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.