Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:00
AE127
Ivančice - Napajedla
32 : 24
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
5.3. 17:00
AE083
Bohunice - Napajedla
26 : 22
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
4.10. 10:30
AE018
Hustopeče - Házená Tišnov
34 : 27
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:00
AI127
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 13:00
AL127
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
2.liga ženy V
28.10. 17:00
AT036
Bohunice - Karviná
23 : 16
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 15:00
AUB090
Tatran Bohunice - Zlín
19 : 24
1.liga mladší dorostenky - východ
5.3. 11:00
AVB090
Bohunice - Zlín
11 : 23
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
28.10. 15:00
AVB036
Bohunice - Karviná
24 : 24
Jihomoravská liga mužů
28.10. 13:00
LA034
Bohunice B - SHC Maloměřice B
31 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:30
LF110
KP Brno B - KP Brno A
24 : 41
28.5. 10:00
LF103
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
15.11. 09:00
LF049
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
12.9. 10:00
LF052
Bohunice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
17.4. 09:45
LG044
Újezd u Brna - SK Kuřim
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.