Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Staněk
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.3. 18:00
AE088
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
39 : 29
27.2. 17:00
AE074
Napajedla - Házená Tišnov
35 : 20
2.liga muži SM13
8.11. 13:00
AF057
Hranice B - Krmelín
30 : 22
18.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Tatran Litovel B
28 : 22
2.liga starší dorostenci M
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
2.liga mladší dorostenci M
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
27.2. 15:00
AL074
Napajedla - Litovel
28 : 43
15.11. 10:30
AL038
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
17.10. 13:00
AL030
Litovel - Bohunice
50 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 17:00
AP100
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
17.1. 15:00
AP098
Žeravice - Písek
19 : 18
17.1. 13:00
AP096
J.Hradec - Žeravice
24 : 10
17.1. 11:00
AP094
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
17.1. 09:00
AP092
Žeravice - S.Vršovice
25 : 23
2.liga ženy V
14.2. 16:00
AT070
SK Velká Bystřice - Karviná
32 : 23
6.12. 17:00
AT060
Olomouc - HK Ivančice
19 : 28
4.10. 17:00
AT016
Olomouc - DHK Pardubice
19 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
6.3. 16:00
AVB085
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
25 : 28
14.2. 14:00
AVB070
Velká Bystřice - Karviná
29 : 31
24.10. 15:00
AVB025
Bohunice - Veselí n.M.
20 : 23
28.9. 13:00
AVB007
Veselí n.M. - Poruba
24 : 22
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 15:30
LD001
Sokol Horka nad Moravou - Sokol Nové Veselí B
22 : 31
LOLK muži
30.4. 15:00
OA069
Uničov A - Žeravice
25 : 20
13.9. 10:30
OA003
Senice - Val.Meziříčí
23 : 28
LOLK starší žáci
5.6. 11:30
OB090
STM Olomouc 2001 - Uničov
34 : 15
30.4. 13:00
OB069
Uničov - Žeravice
11 : 33
LOLK mladší žactvo II
13.9. 09:00
OD003
Senice na Hané - Tatran Litovel B
21 : 9
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE030
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.