Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga muži EF-baráž
Martin Staněk
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.3. 18:00
AE088
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
39 : 29
27.2. 17:00
AE074
Napajedla - Házená Tišnov
35 : 20
2.liga muži SM13
8.11. 13:00
AF057
Hranice B - Krmelín
30 : 22
18.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Tatran Litovel B
28 : 22
2.liga starší dorostenci M
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
2.liga mladší dorostenci M
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
27.2. 15:00
AL074
Napajedla - Litovel
28 : 43
15.11. 10:30
AL038
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
17.10. 13:00
AL030
Litovel - Bohunice
50 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 17:00
AP100
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
17.1. 15:00
AP098
Žeravice - Písek
19 : 18
17.1. 13:00
AP096
J.Hradec - Žeravice
24 : 10
17.1. 11:00
AP094
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
17.1. 09:00
AP092
Žeravice - S.Vršovice
25 : 23
2.liga ženy V
14.2. 16:00
AT070
SK Velká Bystřice - Karviná
32 : 23
6.12. 17:00
AT060
Olomouc - HK Ivančice
19 : 28
4.10. 17:00
AT016
Olomouc - DHK Pardubice
19 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
6.3. 16:00
AVB085
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
25 : 28
14.2. 14:00
AVB070
Velká Bystřice - Karviná
29 : 31
24.10. 15:00
AVB025
Bohunice - Veselí n.M.
20 : 23
28.9. 13:00
AVB007
Veselí n.M. - Poruba
24 : 22
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 15:30
LD001
Sokol Horka nad Moravou - Sokol Nové Veselí B
22 : 31
LOLK muži
30.4. 15:00
OA069
Uničov A - Žeravice
25 : 20
13.9. 10:30
OA003
Senice - Val.Meziříčí
23 : 28
LOLK starší žáci
5.6. 11:30
OB090
STM Olomouc 2001 - Uničov
34 : 15
30.4. 13:00
OB069
Uničov - Žeravice
11 : 33
LOLK mladší žactvo II
13.9. 09:00
OD003
Senice na Hané - Tatran Litovel B
21 : 9
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE030
Hranice - V. Bystřice A
30 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
Karviná A - Dukla I
15 : 18
video
online
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 16
video
online
Dukla I - Zubří A
16 : 14
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
video
online
Karviná A - Zubří A
18 : 27
video
online
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
video
online
Zubří A - Talent A
23 : 28
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
video
online
Talent A - Dukla I
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
24
23
0
1
611 : 386
46
2
Talent A
24
21
0
3
535 : 398
42
3
Dukla I
24
20
1
3
562 : 393
41
4
Zubří A
24
19
1
4
564 : 445
39
5
Sokol N. Veselí A
24
18
3
3
632 : 456
39
6
V. Bystřice
24
18
1
5
690 : 514
37
7
HBC Strakonice
24
16
2
6
526 : 427
34
8
Jičín
24
15
3
6
563 : 458
33
9
F.-Místek A
24
15
1
8
536 : 464
30
10
Karviná A
24
14
1
9
558 : 486
29
11
Náchod
24
14
0
10
525 : 506
28
12
HK Lovosice "A"
24
12
2
10
570 : 549
26
13
Dukla Praha II
24
13
0
11
498 : 474
26
14
S.Vršovice
24
12
0
12
478 : 456
24
15
Liberec
24
12
0
12
555 : 537
24
16
KP Brno A
24
7
0
17
452 : 555
14
17
AŠ Ml. Boleslav
24
6
1
17
426 : 600
13
18
Házená Mělník A
24
6
1
17
425 : 593
13
19
D.Králové
24
6
0
18
403 : 474
12
20
Sokol V. Meziříčí
24
5
1
18
466 : 613
11
21
Kopřivnice A
24
4
1
19
458 : 567
9
22
Rožnov p.R.
24
4
0
20
399 : 586
8
23
Napajedla
24
4
0
20
414 : 619
8
24
TJ STM Olomouc
24
3
1
20
484 : 602
7
25
Nový Jičín
24
2
2
20
461 : 633
6
Tabulka střelců
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
231
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
226
Jakub Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
189
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
29
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ladislav Pazdera
Házená Mělník A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno A
34
Michal Sojka
TJ AŠ Mladá Boleslav
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.