Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
3.4. 10:30
AE102
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
33 : 28
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
20.12. 18:00
AF055
Holešov - SKP F-M B
37 : 27
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
1.liga starší dorostenci
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
23.4. 13:00
AI111
Litovel - Žeravice
33 : 34
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
20.3. 11:00
AI093
Žeravice - Sokol II.Prostějov
39 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
27.9. 15:00
AI009
Sokol II.Prostějov - Vsetín
49 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.5. 14:30
AJ131
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
25.10. 13:00
AJ032
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 10:00
AL114
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
30 : 29
23.4. 15:00
AL111
Litovel - Žeravice
29 : 17
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
3.4. 12:30
AL101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
32 : 28
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
20.3. 09:00
AL093
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 31
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM027
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:45
AO280
KP Brno A - V. Bystřice
21 : 25
21.5. 14:55
AO278
Kopřivnice A - KP Brno A
13 : 23
21.5. 13:05
AO276
HBC Strakonice - Kopřivnice A
21 : 15
21.5. 11:15
AO274
V. Bystřice - Kopřivnice A
31 : 25
21.5. 09:25
AO272
Kopřivnice A - F.-Místek A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-out 11-12 - výsledky
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
27 : 25
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
22 : 25
video
online
HC Zlín - Kopřivnice
15.5. 16:00
video
online
Kopřivnice - HC Zlín
18.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.