Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
3.4. 10:30
AE102
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
33 : 28
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
20.12. 18:00
AF055
Holešov - SKP F-M B
37 : 27
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
1.liga starší dorostenci
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
23.4. 13:00
AI111
Litovel - Žeravice
33 : 34
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
20.3. 11:00
AI093
Žeravice - Sokol II.Prostějov
39 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
27.9. 15:00
AI009
Sokol II.Prostějov - Vsetín
49 : 20
1.liga mladší dorostenci
15.5. 14:30
AJ131
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
25.10. 13:00
AJ032
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
2.liga mladší dorostenci M
24.4. 10:00
AL114
TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
30 : 29
23.4. 15:00
AL111
Litovel - Žeravice
29 : 17
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
3.4. 12:30
AL101
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
32 : 28
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
20.3. 09:00
AL093
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 31
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM027
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:45
AO280
KP Brno A - V. Bystřice
21 : 25
21.5. 14:55
AO278
Kopřivnice A - KP Brno A
13 : 23
21.5. 13:05
AO276
HBC Strakonice - Kopřivnice A
21 : 15
21.5. 11:15
AO274
V. Bystřice - Kopřivnice A
31 : 25
21.5. 09:25
AO272
Kopřivnice A - F.-Místek A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.