Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
17.4. 12:35
AP226
Písek - DHK Pardubice A
23 : 22
17.4. 11:40
AP225
Otrokovice - Poruba
26 : 12
17.4. 09:50
AP223
Poruba - Písek
22 : 23
17.4. 08:55
AP222
DHK Pardubice A - Otrokovice
15 : 20
12.3. 16:15
AP190
Cheb-CheLK - DHK B Most
14 : 19
12.3. 15:20
AP189
Písek - Slavia
8 : 28
12.3. 09:50
AP183
Cheb-CheLK - Slavia
6 : 22
1.liga ženy
30.4. 12:00
AR120
H.Brod - Otrokovice
24 : 21
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
8.4. 19:00
AR102
J.Hradec - Most B
31 : 31
6.3. 10:00
AR089
J.Hradec - S.Vršovice
30 : 34
13.2. 12:00
AR071
Kobylisy - Olomouc B
28 : 24
15.11. 16:00
AR048
J.Hradec - Olomouc B
26 : 35
2.liga ženy Z
17.10. 16:00
AS020
Astra - S.Vršovice B
24 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
6.3. 14:00
AUA089
Házená J.Hradec - S.Vršovice
33 : 31
22.11. 15:00
AUA049
Písek - HC Plzeň
30 : 25
15.11. 12:00
AUA048
Házená J.Hradec - Písek
20 : 43
1.liga mladší dorostenky - západ
8.4. 17:00
AVA102
J.Hradec - DHK Baník Most
33 : 24
6.3. 12:00
AVA089
J.Hradec - S.Vršovice
29 : 29
22.11. 17:00
AVA049
Písek - HC Plzeň
27 : 22
15.11. 14:00
AVA048
J.Hradec - Písek
30 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
30.4. 10:00
AVB120
H.Brod - DHK Pardubice
33 : 23
Přebor Prahy žen
19.11. 18:15
BB035
Praha 4 - DHC SVŠ Plzeň B
22 : 30
8.10. 18:15
BB017
Praha 4 - Sokol Šťáhlavy
16 : 22
Jč KP mini 6+1
15.5. 08:00
HA056
Č.Budějovice - Milevsko
8 : 15
9.4. 09:00
HA036
Č.Budějovice - HBC Strakonice B
10 : 8
9.4. 08:00
HA035
Č.Budějovice - HBC Strakonice A
7 : 17
18.10. 10:00
HA017
Č.Budějovice - Písek B
3 : 17
18.10. 09:00
HA016
Č.Budějovice - Písek A
0 : 19
10.10. 09:00
HA015
Č.Budějovice - J.Hradec
2 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.