Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
22.5. 16:15
AO260
Talent A - Dukla I
20 : 15
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 10:45
AO254
Dukla I - Zubří A
16 : 14
22.5. 09:50
AO253
Talent A - Karviná A
21 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.