Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
22.5. 16:15
AO260
Talent A - Dukla I
20 : 15
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 10:45
AO254
Dukla I - Zubří A
16 : 14
22.5. 09:50
AO253
Talent A - Karviná A
21 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.