Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga EF-baráž
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
22.5. 16:15
AO260
Talent A - Dukla I
20 : 15
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 10:45
AO254
Dukla I - Zubří A
16 : 14
22.5. 09:50
AO253
Talent A - Karviná A
21 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga EF-baráž - výsledky
video
online
Bohunice - V. Bystřice
25 : 27
video
online
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
Tabulka střelců
Petr Wolf
SK Velká Bystřice-PORR
12
Michal Bolješik
Tatran Bohunice
12
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice-PORR
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Bolješik
Tatran Bohunice
5
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice-PORR
3
Lubomír Veřmiřovský
SK Velká Bystřice-PORR
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
10
Jiří Řezník
Tatran Bohunice
6
Dominik Lukács
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.