Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
Žákovská liga starších žáků
21.2. 17:00
AO119
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
21.2. 16:00
AO118
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
24 : 36
21.2. 14:00
AO116
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
25 : 16
21.2. 12:00
AO114
V. Bystřice - TJ STM Olomouc
29 : 20
21.2. 10:00
AO112
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.