Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
4.10. 11:00
AE017
Napajedla - Bohunice
20 : 22
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
14.2. 13:00
AF147
Hranice B - Rožnov p.R.
32 : 30
25.10. 15:00
AF042
Holešov - Rožnov p.R.
34 : 34
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 13:00
AG109
Zlín - Jičín
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
6.3. 13:30
AI080
Žeravice - Sokol Telnice
36 : 34
6.12. 11:00
AI056
Žeravice - Sokol V. Meziříčí
45 : 27
15.11. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - V. Bystřice
33 : 40
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
23.4. 11:00
AJ109
Zlín - Jičín
28 : 34
2.liga mladší dorostenci M
6.3. 15:30
AL080
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
6.12. 09:00
AL056
Žeravice - Bystřice p.H.
34 : 32
4.10. 13:00
AL017
Napajedla - Bohunice
38 : 33
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
29.8. 16:00
AM026
Žeravice - Ivančice
15 : 30
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP209
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
20 : 16
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - L.Zubří
31 : 10
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 15:00
AUB117
Tatran Bohunice - Poruba
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
26 : 20
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
28 : 14
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
24 : 23
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
28 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
23 : 19
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
20 : 19
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
34 : 24
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
26 : 29
video
online
Baník OKD Karviná - HC Zubří
26 : 21
video
online
Baník OKD Karviná - HC Zubří
24.4. 10:30
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
24.4. 10:30
video
online
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
24.4. 17:00
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
27.4. 18:00
video
online
HC Zubří - Baník OKD Karviná
27.4. 18:00
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
27.4. 18:00
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
28 : 27
video
online
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
26 : 28
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
4.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.