Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
4.10. 11:00
AE017
Napajedla - Bohunice
20 : 22
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
14.2. 13:00
AF147
Hranice B - Rožnov p.R.
32 : 30
25.10. 15:00
AF042
Holešov - Rožnov p.R.
34 : 34
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 13:00
AG109
Zlín - Jičín
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
6.3. 13:30
AI080
Žeravice - Sokol Telnice
36 : 34
6.12. 11:00
AI056
Žeravice - Sokol V. Meziříčí
45 : 27
15.11. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - V. Bystřice
33 : 40
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
23.4. 11:00
AJ109
Zlín - Jičín
28 : 34
2.liga mladší dorostenci M
6.3. 15:30
AL080
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
6.12. 09:00
AL056
Žeravice - Bystřice p.H.
34 : 32
4.10. 13:00
AL017
Napajedla - Bohunice
38 : 33
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
29.8. 16:00
AM026
Žeravice - Ivančice
15 : 30
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP209
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
20 : 16
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - L.Zubří
31 : 10
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 15:00
AUB117
Tatran Bohunice - Poruba
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.