Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
26.9. 13:00
AL007
HK Ivančice - TJ STM Olomouc
36 : 20
Český pohár mužů
28.1. 18:00
AM080
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
31 : 30
17.11. 17:00
AM074
KP Brno - HBC Ronal Jičín
16 : 25
29.8. 15:00
AM021
Trnávka - V. Bystřice
21 : 29
Český pohár žen
6.1. 17:00
AN034
HC Zlín - Baník Most
19 : 36
Žákovská liga starších žaček
15.5. 13:00
AP286
DHK B Most - Žeravice
21 : 19
15.5. 12:00
AP285
Poruba - Háje
13 : 18
15.5. 10:00
AP283
Háje - DHK B Most
21 : 12
15.5. 09:00
AP282
Žeravice - Poruba
27 : 16
1.liga ženy
4.10. 13:00
AR018
Poruba B - Kobylisy
16 : 27
2.liga ženy V
20.2. 10:30
AT074
HK Ivančice - HK Hodonín
25 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
20.2. 08:30
AVB074
HK Ivančice - SKH Velká n.V.
28 : 16
24.10. 13:00
AVB026
Karviná - Zlín
12 : 39
4.10. 11:00
AVB018
Poruba - SKH Velká n.V.
31 : 26
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AW208
HC Zlín - Sokol Poruba
14 : 24
29.4. 17:30
AW183
HC Zlín - Slavia Praha
18 : 24
9.4. 17:00
AW164
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
26 : 22
2.4. 16:00
AW161
HC Zlín - Slávia Partizánske
26 : 18
26.3. 17:00
AW149
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 21
6.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Slavia Praha
18 : 33
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
21.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 25
25.10. 17:00
AW049
Slavia Praha - Duslo Šaľa
36 : 27
MSL Muži
20.9. 10:00
NA010
Trnávka - Třinec
37 : 17
MSL Starší žačky
24.10. 14:30
NJ036
Karviná - Hlučín
36 : 18
MSL Mladší žačky
24.10. 11:30
NK022
Karviná - Nový Jičín
28 : 13
1.liga starší dorostenky 1-4
29.5. 15:30
UF002
Olomouc - Písek
33 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.