Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
26.9. 13:00
AL007
HK Ivančice - TJ STM Olomouc
36 : 20
Český pohár mužů
28.1. 18:00
AM080
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
31 : 30
17.11. 17:00
AM074
KP Brno - HBC Ronal Jičín
16 : 25
29.8. 15:00
AM021
Trnávka - V. Bystřice
21 : 29
Český pohár žen
6.1. 17:00
AN034
HC Zlín - Baník Most
19 : 36
Žákovská liga starších žaček
15.5. 13:00
AP286
DHK B Most - Žeravice
21 : 19
15.5. 12:00
AP285
Poruba - Háje
13 : 18
15.5. 10:00
AP283
Háje - DHK B Most
21 : 12
15.5. 09:00
AP282
Žeravice - Poruba
27 : 16
1.liga ženy
4.10. 13:00
AR018
Poruba B - Kobylisy
16 : 27
2.liga ženy V
20.2. 10:30
AT074
HK Ivančice - HK Hodonín
25 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
20.2. 08:30
AVB074
HK Ivančice - SKH Velká n.V.
28 : 16
24.10. 13:00
AVB026
Karviná - Zlín
12 : 39
4.10. 11:00
AVB018
Poruba - SKH Velká n.V.
31 : 26
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AW208
HC Zlín - Sokol Poruba
14 : 24
29.4. 17:30
AW183
HC Zlín - Slavia Praha
18 : 24
9.4. 17:00
AW164
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
26 : 22
2.4. 16:00
AW161
HC Zlín - Slávia Partizánske
26 : 18
26.3. 17:00
AW149
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 21
6.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Slavia Praha
18 : 33
6.12. 16:00
AW084
HC Zlín - Iuventa Michalovce
18 : 31
21.11. 17:30
AW073
Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
34 : 25
25.10. 17:00
AW049
Slavia Praha - Duslo Šaľa
36 : 27
MSL Muži
20.9. 10:00
NA010
Trnávka - Třinec
37 : 17
MSL Starší žačky
24.10. 14:30
NJ036
Karviná - Hlučín
36 : 18
MSL Mladší žačky
24.10. 11:30
NK022
Karviná - Nový Jičín
28 : 13
1.liga starší dorostenky 1-4
29.5. 15:30
UF002
Olomouc - Písek
33 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 5-8 - výsledky
video
online
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
23 : 18
video
online
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
21 : 30
video
online
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 28
video
online
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
26 : 24
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.