Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
8.5. 17:00
AA164
Kopřivnice - HC Zlín
34 : 33
23.4. 17:00
AA143
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
20 : 28
19.3. 18:00
AA128
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
32 : 26
12.3. 18:00
AA125
Tatran Litovel - KP Brno
28 : 28
27.2. 18:00
AA113
HBC Ronal Jičín - HC Zubří
24 : 30
3.2. 18:00
AA101
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
24 : 27
19.12. 18:00
AA087
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
25 : 21
13.12. 10:30
AA080
Cement Hranice - HC Zubří
27 : 20
28.10. 18:00
AA052
HC Zlín - Dukla Praha
23 : 32
18.10. 17:00
AA038
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří
24 : 34
17.10. 17:00
AA037
KP Brno - Kopřivnice
28 : 23
5.10. 18:30
AA031
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
28 : 33
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
1.liga muži
20.3. 15:00
AB093
Sokol Přerov - Náchod
30 : 36
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
2.liga muži JM
15.5. 16:00
AE130
Telnice - Bohunice
22 : 26
20.2. 12:30
AE067
Ivančice - Maloměřice
27 : 22
26.9. 17:00
AE007
Ivančice - Hustopeče
30 : 25
2.liga muži SM13
28.11. 10:30
AF077
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
25 : 26
22.11. 16:30
AF065
SKH Polanka n.O - Vsetín
33 : 27
27.9. 17:00
AF014
Zubří B - V. Bystřice
27 : 19
1.liga starší dorostenci
10.12. 18:30
AG061
Frýdek-Místek - Jičín
40 : 25
27.11. 16:30
AG052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
26 : 27
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
22.11. 14:30
AI044
SKH Polanka n.O. - Vsetín
37 : 23
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
1.liga mladší dorostenci
10.12. 16:30
AJ061
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
27.9. 13:00
AJ012
Zubří - V. Bystřice
41 : 27
20.9. 14:30
AJ002
V. Bystřice - HK Lovosice
42 : 23
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 12:45
AL044
SKH Polanka n.O. - Bohunice
41 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.