Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 17:00
AE111
Házená Tišnov - Maloměřice
18 : 30
20.3. 11:00
AE093
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 27
5.3. 17:00
AE082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
26 : 27
21.2. 10:30
AE072
Hustopeče - Napajedla
21 : 20
20.2. 17:00
AE069
Sokol V. Meziříčí - Telnice
33 : 21
13.12. 17:00
AE063
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
29 : 25
5.12. 11:00
AE056
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
23 : 22
24.10. 16:30
AE033
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 32
18.10. 17:30
AE030
Házená Tišnov - Bohunice
23 : 27
26.9. 15:00
AE009
Bohunice - Sokol II.Prostějov
30 : 19
2.liga muži SM13
12.5. 18:00
AF157
Tatran Litovel B - Zubří B
32 : 34
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
12.2. 18:00
AF145
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
1.liga starší dorostenci
29.11. 13:00
AG051
Handball KP Brno - Sokol Ostrava
22 : 24
4.10. 13:00
AG018
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
2.liga starší dorostenci M
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
28.4. 18:30
AI117
Sokol Telnice - Kopřivnice
30 : 35
5.3. 15:00
AI082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
21 : 28
20.2. 15:00
AI069
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
44 : 22
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
26.9. 13:00
AL009
Bohunice - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 49
Český pohár mužů
31.10. 15:00
AM056
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
2.liga ženy V
8.5. 16:00
AT124
HK Hodonín - Bohunice
26 : 14
1.liga starší dorostenky - východ
8.5. 14:00
AUB124
HK Hodonín - Tatran Bohunice
22 : 19
1.liga mladší dorostenky - východ
15.5. 13:00
AVB127
Veselí n.M. - HK Ivančice
25 : 27
8.11. 11:30
AVB039
HK Ivančice - Zlín
25 : 25
7.11. 11:30
AVB041
SKH Velká n.V. - H.Brod
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 1-2 - výsledky
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 23
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 21
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
27 : 17
video
online
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 19
video
online
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
1.6. 20:15
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.