Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci-Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 18:00
AC131
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
19.3. 18:00
AC092
Třeboň - VŠ Plzeň
19 : 18
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
29.11. 17:00
AC054
Libčice n. Vlt. - H.Brod
29 : 18
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
3.10. 18:00
AC013
Třeboň - Šťáhlavy
30 : 20
20.9. 18:30
AC004
VŠ Plzeň - Košutka
31 : 25
2.liga muži SVČ
24.4. 17:00
AD112
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 18
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
13.3. 16:30
AD085
Sokol Kobylisy - Slavia
29 : 25
29.11. 14:00
AD052
Sokol Kobylisy - Ml. Boleslav
25 : 28
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
1.liga starší dorostenci
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 16:00
AH131
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
24.4. 15:00
AH112
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
19.3. 16:00
AH092
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
27.2. 16:00
AH078
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
18.10. 14:30
AH026
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
3.10. 16:00
AH013
Třeboň - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 24
1.liga mladší dorostenci
27.9. 13:30
AJ011
HK Lovosice - HK B Most
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
2.liga ženy Z
6.12. 16:00
AS059
Milevsko - S.Vršovice B
18 : 27
17.10. 13:00
AS021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
17.4. 15:00
AUA109
Slavia - HC Plzeň
26 : 7
3.4. 15:00
AUA101
Písek - TJ AŠ Mladá Boleslav
44 : 8
28.10. 13:00
AUA032
Slavia - Kobylisy
35 : 20
1.liga mladší dorostenky - západ
17.4. 13:00
AVA109
Slavia - HC Plzeň
22 : 6
3.4. 13:00
AVA128
Písek - Háje
15 : 21
2.4. 17:00
AVA101
Písek - Slavoj Žirovnice
22 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
video
online
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
video
online
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
video
online
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
video
online
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
18
1
3
744 : 627
37
2
Sokol Šťáhlavy
22
18
0
4
748 : 571
36
3
HBC Strakonice
22
16
3
3
746 : 567
35
4
1.HC Pardubice
22
13
1
8
703 : 615
27
5
Loko Louny
22
13
0
9
750 : 665
26
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
619 : 660
25
7
Náchod
22
9
2
11
599 : 625
20
8
TJ Sokol Úvaly
22
10
0
12
610 : 694
20
9
TJ Sparta Kutná Hora
22
9
0
13
673 : 696
18
10
S.Vršovice
22
5
0
17
483 : 645
10
11
Lokomotiva Vršovice
22
2
2
18
510 : 695
6
12
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
2
0
20
575 : 700
4
Tabulka střelců
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
260
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
232
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
31
Patrik Matula
Liberec Handball
27
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Losinecký
TJ Sparta Kutná Hora
48
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
44
Marko Mečava
1.HC Pardubice
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.