Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 18:00
AC131
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
19.3. 18:00
AC092
Třeboň - VŠ Plzeň
19 : 18
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
29.11. 17:00
AC054
Libčice n. Vlt. - H.Brod
29 : 18
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
3.10. 18:00
AC013
Třeboň - Šťáhlavy
30 : 20
20.9. 18:30
AC004
VŠ Plzeň - Košutka
31 : 25
2.liga muži SVČ
24.4. 17:00
AD112
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 18
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
13.3. 16:30
AD085
Sokol Kobylisy - Slavia
29 : 25
29.11. 14:00
AD052
Sokol Kobylisy - Ml. Boleslav
25 : 28
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
1.liga starší dorostenci
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 16:00
AH131
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
24.4. 15:00
AH112
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
19.3. 16:00
AH092
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
27.2. 16:00
AH078
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
18.10. 14:30
AH026
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
3.10. 16:00
AH013
Třeboň - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 24
1.liga mladší dorostenci
27.9. 13:30
AJ011
HK Lovosice - HK B Most
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
2.liga ženy Z
6.12. 16:00
AS059
Milevsko - S.Vršovice B
18 : 27
17.10. 13:00
AS021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
17.4. 15:00
AUA109
Slavia - HC Plzeň
26 : 7
3.4. 15:00
AUA101
Písek - TJ AŠ Mladá Boleslav
44 : 8
28.10. 13:00
AUA032
Slavia - Kobylisy
35 : 20
1.liga mladší dorostenky - západ
17.4. 13:00
AVA109
Slavia - HC Plzeň
22 : 6
3.4. 13:00
AVA128
Písek - Háje
15 : 21
2.4. 17:00
AVA101
Písek - Slavoj Žirovnice
22 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.