Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 18:00
AC131
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
19.3. 18:00
AC092
Třeboň - VŠ Plzeň
19 : 18
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
29.11. 17:00
AC054
Libčice n. Vlt. - H.Brod
29 : 18
10.10. 16:30
AC020
Košutka - S.Vršovice
19 : 24
3.10. 18:00
AC013
Třeboň - Šťáhlavy
30 : 20
20.9. 18:30
AC004
VŠ Plzeň - Košutka
31 : 25
2.liga muži SVČ
24.4. 17:00
AD112
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 18
17.4. 17:00
AD103
Slavia - Loko Louny
28 : 28
13.3. 16:30
AD085
Sokol Kobylisy - Slavia
29 : 25
29.11. 14:00
AD052
Sokol Kobylisy - Ml. Boleslav
25 : 28
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
1.liga starší dorostenci
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 16:00
AH131
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
24.4. 15:00
AH112
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
19.3. 16:00
AH092
Třeboň - Loko Louny
22 : 17
27.2. 16:00
AH078
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
18.10. 14:30
AH026
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
3.10. 16:00
AH013
Třeboň - TJ Sokol Šťáhlavy
20 : 24
1.liga mladší dorostenci
27.9. 13:30
AJ011
HK Lovosice - HK B Most
24 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
2.liga ženy Z
6.12. 16:00
AS059
Milevsko - S.Vršovice B
18 : 27
17.10. 13:00
AS021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
17.4. 15:00
AUA109
Slavia - HC Plzeň
26 : 7
3.4. 15:00
AUA101
Písek - TJ AŠ Mladá Boleslav
44 : 8
28.10. 13:00
AUA032
Slavia - Kobylisy
35 : 20
1.liga mladší dorostenky - západ
17.4. 13:00
AVA109
Slavia - HC Plzeň
22 : 6
3.4. 13:00
AVA128
Písek - Háje
15 : 21
2.4. 17:00
AVA101
Písek - Slavoj Žirovnice
22 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.