Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
7.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 24
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
21.2. 16:00
AB067
Jičín "B" - Sokol Přerov
34 : 26
21.11. 17:00
AB044
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
33 : 25
15.11. 10:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
24.10. 17:00
AB033
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 17:00
AB007
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC122
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
4.10. 17:00
AC015
VŠ Plzeň - H.Brod
26 : 22
2.liga muži SVČ
15.5. 15:00
AD127
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
8.5. 14:30
AD124
Sokol Kobylisy - Liberec
36 : 43
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
19.9. 11:00
AD001
Kolín - Slavia
26 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
15.11. 14:00
AG042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
27.9. 15:00
AG007
Jičín - Handball KP Brno
32 : 21
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH063
Sokol Nové Veselí B - Loko Louny
20 : 25
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
19.9. 13:00
AH001
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
15.11. 12:00
AJ042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
27.9. 13:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
29 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 12:00
AK073
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
video
online
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
video
online
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
video
online
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
22
0
0
826 : 556
44
2
Sokol Nové Veselí
22
16
0
6
782 : 700
32
3
Dukla
22
15
0
7
640 : 588
30
4
Karviná
22
12
2
8
723 : 656
26
5
Kopřivnice
22
11
1
10
680 : 691
23
6
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
0
11
581 : 617
22
7
Frýdek-Místek
22
9
1
12
679 : 664
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
756 : 741
19
9
Jičín
22
8
0
14
644 : 723
16
10
HK Lovosice
22
6
2
14
634 : 704
14
11
HK B Most
22
6
1
15
587 : 680
13
12
Zlín
22
3
0
19
562 : 774
6
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
214
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
204
Patrik Stach
HK FCC Město Lovosice
187
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
52
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
52
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
46
Jaromír Pour
HK Baník Most
42
Tomáš Piroch
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.