Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
15.5. 17:00
AF182
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
7.5. 10:30
AF170
MHK Karviná - Zubří B
30 : 29
17.4. 16:30
AF153
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
27 : 20
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
20.3. 16:30
AF123
SKH Polanka n.O - SKP F-M B
25 : 24
13.3. 17:00
AF116
SKP F-M B - MHK Karviná
31 : 29
5.3. 18:00
AF106
Krmelín - V. Bystřice
21 : 38
14.2. 17:00
AF143
L.Zubří - SKH Polanka n.O
22 : 20
17.12. 19:30
AF052
SKH Polanka n.O - L.Zubří
25 : 19
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
28.11. 10:30
AF077
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
25 : 26
21.11. 16:00
AF069
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
19.9. 16:00
AF004
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 24
1.liga starší dorostenci
13.3. 13:00
AG087
Frýdek-Místek - Zlín
33 : 30
10.12. 18:30
AG061
Frýdek-Místek - Jičín
40 : 25
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI125
Kopřivnice - Rožnov p.R.
32 : 28
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
20.3. 14:30
AI094
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
21.11. 14:00
AI048
Rožnov p.R. - Sokol II.Prostějov
40 : 24
4.11. 17:30
AI033
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
26 : 32
19.9. 14:00
AI004
Rožnov p.R. - Vsetín
41 : 23
1.liga mladší dorostenci
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
13.3. 15:00
AJ087
Frýdek-Místek - Zlín
40 : 30
10.12. 16:30
AJ061
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 30
6.12. 13:00
AJ056
Zubří - Zlín
42 : 26
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
20.3. 12:45
AL094
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
21.11. 12:00
AL048
Rožnov p.R. - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.