Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
4.10. 10:30
AE015
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.12. 18:00
AF055
Holešov - SKP F-M B
37 : 27
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
1.liga starší dorostenci
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
25.10. 13:00
AJ032
Zlín - Sokol Nové Veselí
22 : 35
2.liga mladší dorostenci M
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM027
U. Hradiště - Hustopeče
22 : 29
Žákovská liga starších žaček
5.12. 17:45
AP040
Havl. Brod A - DHK Zora Olomouc B
19 : 8
5.12. 16:45
AP039
Poruba - Slavia
8 : 20
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 11:45
AP034
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
5.12. 10:45
AP033
Havl. Brod A - Slavia
19 : 20
2.liga ženy V
18.10. 16:00
AT020
SK Velká Bystřice - L.Zubří
41 : 30
1.liga mladší dorostenky - východ
24.11. 17:30
AVB052
SKH Velká n.V. - Zlín
22 : 29
28.10. 13:00
AVB031
Veselí n.M. - Velká Bystřice
25 : 19
18.10. 14:00
AVB020
Velká Bystřice - Poruba
29 : 24
LOLK starší žáci
7.11. 08:30
OB038
V. Bystřice - Litovel
49 : 14
12.9. 14:45
OB001
STM Olomouc 2001 - STM Olomouc 2002
24 : 31
LOLK mladší žactvo I
12.9. 12:00
OC001
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
33 : 16
LOLK mladší žactvo II
12.9. 13:15
OD001
STM Olomouc B - Horka nad Moravou
15 : 6
ZL starší žačky
8.11. 09:00
ZE039
DHK Litovel - Zlín B
18 : 19
12.10. 18:00
ZE012
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 9-10 - výsledky
video
online
Tatran Litovel - KP Brno
32 : 30
video
online
KP Brno - Tatran Litovel
27 : 32
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.