Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
21.2. 15:00
AI072
Kopřivnice - Sokol Sokolnice
41 : 18
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
14.11. 15:00
AI038
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
42 : 27
10.10. 15:30
AI024
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 35
3.10. 14:00
AI015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
28 : 23
1.liga mladší dorostenci
24.4. 15:00
AJ112
Kopřivnice - V. Bystřice
41 : 39
23.4. 11:30
AJ113
Frýdek-Místek - HK B Most
26 : 23
12.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
28.2. 15:00
AJ076
Karviná - Zlín
44 : 22
21.2. 13:00
AJ072
Kopřivnice - Frýdek-Místek
31 : 30
17.10. 13:00
AJ028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
38 : 25
19.9. 13:00
AJ006
Frýdek-Místek - Kopřivnice
43 : 21
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 12:00
AL129
Rožnov p.R. - Litovel
19 : 22
30.4. 12:00
AL116
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
2.4. 12:00
AL102
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
27.2. 12:00
AL076
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
25 : 17
22.11. 11:00
AL045
Žeravice - Litovel
22 : 31
25.10. 14:30
AL033
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
3.10. 12:00
AL015
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
37 : 20
Český pohár mužů
30.8. 14:00
AM020
Veselá - Vsetín
17 : 30
Žákovská liga starších žáků
20.3. 18:00
AO200
Sokol N. Veselí A - Nový Jičín
30 : 19
20.3. 14:00
AO196
KP Brno A - Talent A
20 : 29
20.3. 10:00
AO192
Talent A - Sokol V. Meziříčí
26 : 13
20.2. 15:00
AO108
Nový Jičín - Karviná A
25 : 31
20.2. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Rožnov p.R.
15 : 16
20.2. 12:00
AO105
Rožnov p.R. - Karviná A
21 : 31
20.2. 09:00
AO102
Nový Jičín - Rožnov p.R.
20 : 19
20.2. 08:00
AO101
Liberec - Kopřivnice A
23 : 18
Žákovská liga starších žaček
16.4. 16:00
AP249
Havl. Brod A - DHK Litovel
25 : 13
16.4. 14:00
AP247
J.Hradec - Havl. Brod A
22 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.