Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.11. 17:00
AE038
Sokol II.Prostějov - Telnice
30 : 20
2.liga muži SM13
14.5. 16:00
AF179
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
8.5. 17:00
AF173
L.Zubří - Rožnov p.R.
27 : 28
23.4. 13:30
AF161
SKP F-M B - Hranice B
27 : 28
3.4. 18:00
AF128
Vsetín - L.Zubří
28 : 28
2.4. 16:00
AF133
Rožnov p.R. - Holešov
32 : 33
19.3. 18:00
AF120
Krmelín - Holešov
34 : 27
5.3. 10:30
AF109
MHK Karviná - Hranice B
29 : 18
27.2. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - MHK Karviná
33 : 29
20.2. 18:00
AF092
Krmelín - Zubří B
37 : 19
20.12. 15:30
AF050
Krmelín - Vsetín
24 : 28
19.12. 16:00
AF056
Rožnov p.R. - Hranice B
26 : 20
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
12.12. 10:30
AF090
MHK Karviná - V. Bystřice
25 : 24
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
25.10. 16:30
AF039
SKH Polanka n.O - Šumperk
36 : 28
17.10. 17:00
AF032
SKP F-M B - SKH Polanka n.O
30 : 26
10.10. 17:30
AF028
V. Bystřice - Holešov
28 : 23
3.10. 16:00
AF017
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
24 : 26
19.9. 17:00
AF006
SKP F-M B - L.Zubří
33 : 29
1.liga starší dorostenci
23.4. 09:30
AG113
Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
23 : 24
28.2. 17:00
AG076
Karviná - Zlín
29 : 20
17.10. 15:00
AG028
Frýdek-Místek - HK Lovosice
34 : 29
19.9. 15:00
AG006
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
40 : 25
2.liga starší dorostenci M
14.5. 14:00
AI129
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
30.4. 14:00
AI116
Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice
33 : 25
24.4. 13:00
AI112
Kopřivnice - V. Bystřice
36 : 23
3.4. 16:00
AI097
Vsetín - HK Ivančice
30 : 33
2.4. 14:00
AI102
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
31 : 34
27.2. 14:00
AI076
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
35 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
video
online
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
video
online
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
20
0
2
722 : 587
40
2
Loko Louny
22
17
2
3
764 : 593
36
3
Ml. Boleslav
22
14
0
8
594 : 544
28
4
HK Lovosice B
22
13
1
8
692 : 631
27
5
Jablonec
22
10
4
8
551 : 515
24
6
Ústí n.L.
22
10
3
9
637 : 626
23
7
Slavia
22
9
1
12
603 : 620
19
8
1.HC Pardubice
22
9
1
12
625 : 639
19
9
Kolín
22
8
2
12
559 : 622
18
10
Sokol Kobylisy
22
7
0
15
612 : 692
14
11
Náchod "B"
22
7
0
15
570 : 658
14
12
TJ Sokol Bělá
22
1
0
21
522 : 724
2
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.